Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postán lekérdezhetem,...

A postán lekérdezhetem, milyen csomagokat kézbesítettek az én nevemre mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint kiderült, mostanság sokszor keverik a szomszéd házat, és az enyémet, hiába a névjegytábla. Több levelemnek, illetve küldeményemnek is már rég itt kéne lennie, de sehol semmi. Viszont 1-2 érdekes módon elő szokott kerülni néha. Például ma került meg a postai értesítő egy csomagról, amit február 6-án írt a postás. Összegyűrve, és szakadtan... Ami a gond, hogy van egy 4.000 Ft értékű levélküldemény is, ami nem érkezett meg. És mivel szeretett szomszédom nem igazán szeret munkából megélni, így van egy gyanúm, hogy nála kötött ki.


Azt szeretném kérdezni, hogy ha betelefonálok a kerületi postára, vagy bemegyek személyesen, meg tudják mondani, hogy az elmúlt 1-2 hétben mikor és milyen küldeményeim érkeztek?


Köszönöm előre is!



2015. febr. 12. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudják megmondani mivel nem név szerint hanem ragszám szerint vannak nyilvántartva a küldemènyek.
2015. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :-)


Nem tudom, előkerült-e már a csomagod, de ha még nem, akkor úgy tudsz utána nézni, hogy a feladótól elkéred az ajánlott szelvényről a ragszámot - már ha ajánlottan kérted - és ennek ismeretében bemész a Hozzád közeli postára kerestetni. Ott meg tudják nézni, hol van, hol akadt esetleg el, átvette-e valaki, stb.

Ha simán kérted, akkor sajnos nem lehet kerestetni a postával...

2015. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!