Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ciki 15 forintot levásárolni...

Ciki 15 forintot levásárolni a DM kártyáról?

Figyelt kérdés
Kaptam DM utalványt és úgy sikerült levásárolni, hogy maradt rajta 15 forint. Ciki, ha a legközelebbi vásárláskor mondom, hogy azt még levásárolnám, és maradékot meg készpénzben? Csak félek, hogy kiröhögnek 15 forinttal...
2015. febr. 13. 17:02
 1/7 anonim válasza:
74%
Ha kiröhögnek soha nem menny vissza! Szerintem nem
2015. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az a nevetséges, aki olyat ír, hogy "menj"...
2015. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Pontosabban, aki menj helyett azt írja, hogy "menny". :D
2015. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén? Igen. De ha nagyon meg vagy szorulva, ne ezzel törődj.
2015. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ciki? Én inkább az ember alatti sóher cigányságot találom jó megfogalmazásnak. A DM-be az ember általában nem olyan termékért megy be, ami létszükséges, és éppen nagy megszorult helyzetébe szüksége van rá. Ha egy csöves megcsinálja ezt azt még teljes mértékbe megértem, de te kérdező szerintem nem vagy az. Ciki, és a legszó-szoros értelmébe vett sóher fillrébaszó magatartás.
2015. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tégy úgy, mintha nem tudnád mennyi pénz maradt rajta.
2015. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Nyugtass meg, hogy nem vagy több 12 évesnél.
2015. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!