Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A cégek kb. mekkora része...

A cégek kb. mekkora része állja az utazási költséget a munkavállalóinak?

Figyelt kérdés
Érdemes nagyobb városban próbálkozni, mondjuk Budapesten? Vagy ha meglátják, hogy vidéki vagyok, rögtön félreteszik az önéletrajzomat? Nektek fizeti a cég a bejárást?
2015. febr. 17. 20:29
 1/4 anonim válasza:
28%
A vonat, vagy busz bérlet több mint 80%—át fizetik a cégek. Benzinpénz 9Forint kilométerenként.
2015. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de nyilván nem minden cég tudja ezt állni. Van, ahol kikötik, hogy csak helybéli lehet a jelentkező. A kérdésem arra vonatkozott, hogy kb. a cégek hány százaléka képes ezért fizetni?
2015. febr. 17. 20:33
 3/4 anonim válasza:
Nehogy azt hidd hogy ezt szívjóságból teszik. Ezeket leírják az adóból. Minden komolyabb cégnél van utazási támogatás
2015. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor egyes cégek miért nem tudják leírni az adóból? Volt olyan hirdetés egy közeli városban, ahová elmentem, és közölték, hogy már egyébként be van töltve az állás, csak ki kellett írniuk, mert így szabályos, és egyébként sincs pénz utazási költséget téríteni.
2015. febr. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!