Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen nyári munka van Békés...

Milyen nyári munka van Békés megyében 14/L számára?

Figyelt kérdés
Akármi jó csak ne olyat h pl modellkedés.

2015. febr. 21. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy 14 évesen nem dolgozhatsz legálisan? Szóval te nem nagyon fogsz kapni nyári melót a korod miatt. De ha itt vagy a gyakorin akkor biztos tudod, mert már egymilliószor le lett írva, hogy 15 évesen szülő engedéllyel (bizonyos munkákat vállalhat) 16 éves kortól vállalhat a gyerek diákmunkát.
2015. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. én nem irtam ki ilyen kérdést 1-szer sem

2. tudom h fiatal vagyok és pont azért kérdeztem h tud e valaki munkàt nekem

2015. febr. 21. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy te nem írtál ki 1 kérdést sem, még tudsz olvasni nem? A kérdés kiírása előtt mindig kiírja, hogy a régi kérdéseket nézve olvass vagyis ne tedd fel újra azokat a kérdéseket amiket már előtted több százan feltettek. De mindegy. 14 évesen nem fog senki alkalmazni.
2015. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt majd meglátjuk. Kérdezősködtem és a kapcsolataim révén a magasságom miatt felvesznek címerezni. És ne oltogassatok . Többet érek mint ti. Én legalább dolgozni akarok 14 évesen nem csak bújni a netet meg a facét. Haaaaaa.
2015. febr. 23. 06:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Édesem. Ha lebuksz, hogy dolgozol akkor mindegy hány centi magas vagy. Megbüntetik azt aki alkalmaz és a szüleidet is. De nyilván te baromi okos vagy 14 évesen, és tudod mi a törvény. Mellesleg lassan 30 éve dolgozom, szóval nekem ne gyere a munkával..
2015. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod édes válaszadó. Én 14 évesen baromi okos vagyok. A seggedbe dughatod a 30 év közmunkádat. Tudod én annyira okos vagyok h az andrássy gimibe jelentkezem és az orvosira készülök. Akár közmunka akár gépészeti munka az a 30 év vagy boltieladó csak a hülyék állnak le veszekedni egy 14 évessel. Bummm ÉDESEM!!!!!!
2015. febr. 24. 06:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, aki a gimnáziumával akar felvágni, az legyen olyan okos, hogy legalább egy minimum Fazekas-szintű iskolát, vagy egy nemzetközi iskolát ír, ahol IB-t fog csinálni, majd pedig a Princeton-on csinál orvosit. Amíg nem ezt fogod csinálni minimum, addig ne gyűlölködj névtelenül, ismeretlen személyek ellen az interneten. Ha elvégzed, akkor pedig eszedbe sem jutna ezt csinálni. Az általad oly nagyra tartott (valószínűleg vidéki) iskoládról soha az életben nem hallottam, pedig ismerem a jó nevű iskolákat, nézegettem a középiskolák toplistáját.

Ekkora arccal amúgy nyugodtan menj modellkedni, pont oda való vagy. Vagy bélyegezni. Azok pont az ilyeneknek valók, mint te vagy.

Vagy ha már orvos akarsz lenni, akkor menj el egy kórházba gyakorlatra, ott legalább egy kis emberség is csöpögne beléd talán.

2015. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!