Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Penny Marketben, Tescoban le...

Penny Marketben, Tescoban le lehet vásárolni a Ticket Restaurant Melegétel utalványt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
melegétel utaláványt, csak meleg étkezésre. Azaz: pennyben nem, tesco- ha van csirkesütős része vagy valami meleg kajáldás része a tesconak, ott igen, de a többi részén nem.
2010. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. febr. 13. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp tegnap olvastuk a párommal a boon-on, 2 napja a hírekben is benne volt, hogy eltörölte az Apeh a szigorítást, miszerint a melegétel utalványt csak meleg ételre lehet levásárolni. Ugyanaz vonatkozik rá, mint tavaly, tehát ahol tavaly levásárolhattad, ott idén is elfogadják. Mi mindig a coop-ban vásárolunk vele. Tescot, pennyt nem tudom, hogy eddig elvették-e.
2010. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt a cikk:


Melegétkezés: nem szigorítanak

Visszavonta az APEH a melegétkezési utalványok felhasználásának korlátozását, így a tavalyihoz hasonló feltételekkel lehet felhasználni a munkáltatóktól kapott jegyeket – közölte tegnap a Pénzügyminisztérium.

2010. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sorry, ez lemaradt:


[link]

2010. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: amit írtam, az tavaly is úgy volt, NEM fogadják el.
2010. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én tegnap gumicukrot vettem vele a tescoban, és elfogadták:D melegétel utalvánnyal!
2010. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam, hogy nem csak meleg/kész/helyben sütött terméket lehet venni, hanem akár műszaki cikket is :D


Vajon tényleg igaz vagy csak pletyka?

2010. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szia,

Ticket Restaurant MELEGÉTKEZÉSI-t elfogadnak,ha veszel olyan terméket,amit otthon melegíteni kell.

Chéque Déjeuner ebédcsekket csak olyan helyen fogadnak el,ahol az üzletben van mikró.

üdv

2011. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!