Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok venni WWE-s cuccokat...

Hol tudok venni WWE-s cuccokat? [póló, csuklószorító, sapka] John Cena, Roman Reigns, Randy Orton mindegy milyen sima WWE is is jó lenne. Linkelnétek a weboldalt?

Figyelt kérdés

#WWE #Reigns
2015. febr. 24. 19:43
 1/9 Aalex válasza:

Országon belül itt:

[link]

Amúgy:

[link]

2015. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. febr. 25. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, Európában a wwe euroshop a megfelelő: [link]


A fantasmania csak utánzat, az nem hivatalos bolt.

2015. febr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából országon belüli kéne csak mert ott talán olcsóbb a postázás.
2015. febr. 26. 14:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Hallottam valami H-wrestling shopról.De nem adja be az oldalt,az miért van?
2015. febr. 26. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem az euroshop-ból. Kártyával kell fizetni, de megbízhatóak. A postaköltség 3000 Ft volt kb., ami nem olyan vészes. Az euroshopot direkt Európába találták ki, és hivatalos termékek vannak. Ha Amerikából akarsz rendelni, ott vannak újabb termékek is, de az drágább postakötlség.
2015. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Országon belül nincs hivatalos WWE bolt. Amik vannak, az mind utánzat! Nem ajánlom sem a fantasmaniát, se a h-wrestlinget. Ennyiből bemehetsz egy sima póló üzletbe, ahol kérésedre bármilyen mintát rányomnak a pólóra.
2015. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

KB. Mennyi idő,alatt jönne,meg az euroshopból?

2015. febr. 28. 08:02
 9/9 anonim ***** válasza:
10 napon belül.
2015. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!