Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor vasárnap bezár a...

Most akkor vasárnap bezár a tesco?

Figyelt kérdés
Mert annyi mindent mondtak már erről!
2015. febr. 27. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd marcius 15. utan, minden vasarnap. Es igen, bezar, sot, minden mas is, barkacsaruhazak, butorboltok, sportaruhazak, MINDEN, ahol nem a tulajdonos vagy csaladtagja all a kasszaban.


Meses lesz...

2015. febr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak vasárnap, hanem éjszaka se lehet majd nyitva.
2015. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy minden napra szól a 6-22-ig szabály. Tehát több helynek is be kell zárnia, de semmi gond, remélem azok kerülnek elsőnek utcára vagy esnek el több fizutól akik a Fideszre szavaztak. Engem nem érint. Max annyiban, hogy egyszer ki akartam próbálni, hogy milyen hajnal 2kor tescozni.
2015. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a Tesco, hanem minden 200nm-nél nagyobb üzlet, amelyet nem családi vállalkozásként, alkalmazottak nélkül üzemeltetnek.


A 22-6 bezárás mindenkire vonatkozik minden nap, ahogy a vasárnapi zárvatartás is.

2015. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóó lesz ez!! :) Akinek nem tetszik, majd menekülhet innen ha tv adás sem lesz vasárnap mint a gyerekkoromban (hétfőn) :))))
2015. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!