Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hol lehet beváltani 1000 forintnyi 5,10,20 forintost papírpénzre?

Budapesten

2015. febr. 27. 13:04  Privát üzenet  

A válaszok

Egyszerűbb, ha fizetsz vele, rágót, kólát, ami nem nagy összeg. Pár alkalom, és elmegy az egész.

De én adok érte 900-at, ha nem tudod kezelni az aprót.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. febr. 27. 13:16 Privát üzenet
1000 forintnyit bárhol, akár egy kisboltban is. Még örülni is fognak az aprónak, mert sokszor probléma a visszaadás.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. febr. 27. 13:30 Privát üzenet

Bár kisboltban is beválthatod, de hivatalosan ez a posta dolog, ahogy a sérült pénzek cseréje is (a bankoké csak másodsorban)

A postán 50 darab érmét válthatsz be kezelési költség nélkül. Az 50 darab az címletenként értendő. Tehát 50 ötöst, ötven tízest, stb

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. febr. 27. 15:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudnék beváltani kb 5000 forintnyi 5 forintost anélkül, hogy elkuldenének a fenébe?
Fogalmam sincs mit csináljak? Elloptak tőlem kb 100 ezer forintnyi értéket és a rendőrség visszadobta a feljelentést mindenféle őrült zagyvasággal körítve. Úgy érzem tehetetlen vagyok.
Mindenki, aki még nem múlt el 55 éves és rendelkezik személyi jövedelemadóval, az az ember jogosult minimum 1.300. 000 forintnyi vissza nem térítendő állami támogatásra?
Van 2000 forintnyi 5 forintosom, szerintetek nem ciki ha bemegyek a boltba és elköltöm? Kidobni nem akarom, és nem tudom hova rakni.
Ha van egy csomó 5,10,20 Forintos érmém azt hol tudom papírpénzre átváltatni?
Felgyűlt otthon közel 10 kiló aprópénzem, főleg 20-asok. Hogyan lehet ezt nagyobb címletű papírpénzre beváltani?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!