Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van olyankor ha ellett...

Mi van olyankor ha ellett halasztva a meccs amit megtettem kombináció esetén?

Figyelt kérdés
megraktam 3/4 es kombiba a lill lyon-t meg pár meccset az mind bejött. Viszont van egy aprócska probléma 500 ft-t raktam fel szóval 2000 ft-s volt a játék ára ilyenkor megszorozzák a 2000-mmel ? vagy csak 500-al? nem mindegy hogy 3.345 vagy 14.000 ft-t kapok...

2015. febr. 27. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 napra halasszak, akkor addig elhuzodik a vegeredmeny es szamit majd az eredmenye, ha tavolabbi az idopont, akkor vedd 1x-es szorzonak.

Az alapteted 500, attol fuggetlenul, hogy te tobbet fizettel a kombi miatt...


Ha igy sem tudod kiszamolni akkor ird le azokat az oddsokat amik bejottek tutira es szorozd meg 500-al.. Na ennyit kapsz majd

2015. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Bwin 72 órát vár. Akkor sem lesz meccs 1.00 szorzó. Magyarul vissza a pénzed. Zurück.
2015. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elhalasztott esemény 1,00-s ODDS-szal kerül beszámításra.

A 3/4-es kombináció 4 különálló fogadásként is értelmezhető, de ez rá is van vezetve a szelvényre. Mindegyik elemi fogadás 500Ft-os téttel számolandó, így jön össze a 4 elemi fogadásból a 2000 Ft. Ha meg akarod tudni, hogy összesen mennyit nyertél, a 4 elemi fogadást, amely a szelvény közepe felé fel is van tüntetve, egyenként kiszámolod, majd összeadod.

2015. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!