Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az iForex mennyire megbízható...

Az iForex mennyire megbízható brókercég?

Figyelt kérdés
Itt szeretnem befektetni a megtakarításom. (100Euróval) szerintem ez egy elég korrekt deposit. Ennyit bárki összespórol. Itt forex es Bináris Opciók is vannak, ezért szeretném.. Esetleg tapasztalatok, hogy mennyire megbízható? Kifizetések terén korrektek? Vagy vannak rejtett háttérfeltételek?

2015. febr. 27. 22:02
 1/1 anonim válasza:

Megbízható. Azonban szerintem előbb nézz utána, hogy miért buknak emberek több százezreket forexen, na meg ez a bináris opciók... Hát ez kész röhej... Higgy nekem, én már régebb óta csinálom ezt az egészet. Forexen CSAK kis tőkeáttéttel dolgozz. Főtrend irányába. Főtrend irányába skalpolhatsz is. És máris rájössz, hogy így, kisebb tőkeáttéttel biztosabb lesz a nyereséged, azonban nem leszel egyhamar milliomos (ahogy azt az ilyen meg olyan oldalak ígérgetik), és még erre rájön az, h idegeskedsz a gazdaság miatt. Bináris opciókat meg KERÜLD! Nem ismerek élő embert, aki eddig azon hosszú távon nyereséges lett volna ebben.


Én jelenleg részvénypiacon kereskedem, illetve olyan profikat másolok etoron, akikben eddig még semmilyen mértékben nem csalódtam. A részvénypiacot neked is ajánlom! ;)

2015. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!