Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon tényleg nagyon...

Magyarországon tényleg nagyon megbecsülik a felnőtt mekis dolgozókat?

Figyelt kérdés
Mert én mindenkitől ezt hallottam eddig, hogy ugye ott szinte csak diák van, azt a kevés felnőttet meg nagyon megbecsülik, bónuszok meg minden. Ez tényleg így van? Egy mekiben dolgoztam (Nyugaton), de kirúgtak, így most töprengek hogy talán érdemes lenne hazamenni mekizni. Itt nulla megbecsülés van, azt már tapasztaltam. Gyakorlatilag a melós szart se ér és a helyén ott van 100 bevándorló ha lassul egy kicsit. A megélhetés jobb egy kicsit,de nekem elegem van már belőle hogy lenézett külföldi kutya vagyok ebben az országban. Egy otthoni mekiben tárt karokkal fogadnának nem? F/24
2015. márc. 1. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is külföldön dolgozom mekiben, hasonlók a tapasztalataim. Te melyik országban dolgoztál? (én Ausztria) A kérdésedre pedig elég nehéz lesz választ találni, de amúgy az érvek logikusnak tűnnek.
2015. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ausztriában én is. Most pedig kereshetek konyhamalac melót, ott kell majd izzadni a törökökkel hogy ki mosogat gyorsabban...undorító..
2015. márc. 1. 12:06
 3/4 anonim válasza:
Szabad kérdezni, hogy ha ennyire nem tetszik, akkor miért nem tanulsz valamit?
2016. jan. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Panaszkodni a neten könnyebb :)
2016. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!