Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy küldjem vissza a pénzem...

Hogy küldjem vissza a pénzem paypalon?

Figyelt kérdés
Tegnap este utaltam a paypal számlámra (bankszámlámról) 2000 ft-t. Ma reggel mikor megnéztem már bent volt a "My recent activity"-be :) . Viszont hatalmas angoltudásomnak köszönhetően véletlen a denied- ikonra kattintottam az accept helyett. Ki is írta hogy elutasítottam. (Mar 2, 2015 PayPal TopUp PayPal TopUp Payment From Trust Pay a.s. DeniedYou chose not to accept this payment.You chose not to accept this payment.Details Payment From Trust Pay a.s. 6N18xyxyxyxyxyxyxy16815 2,000 HUF) Ilyenkor mi van?? Merre keressem a pénzem?? Vagy ez most elveszett az éterbe??? Valahogy vissza tudom juttatni a bankszámlámra???

2015. márc. 2. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg miután nem fogadtad el a tranzakciót, idővel vissza fog kerülni a számládra, ez pár munkanap, rosszabb esetben pár hét.


Ahogy látom, a TrustPay-en keresztül utaltál, ami gyorsabb, viszont közvetett mód (A TrustPay, ami egy hazai cég, közvetíti a pénzed a bank és a PayPal között). Szerintem írj a TrustPay magyar ügyfélszolgálatának, ők biztos tudnak segíteni (legalább információval).

2015. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A TrustPay magyar elérhetősége:

[link]

2015. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!