Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten mennyire könnyen...

Budapesten mennyire könnyen találhatok munkát szakképzetlenül, de beszélek németül meg angolul? F/24

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
közmunka
2015. márc. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg viszonylag könnyen, persze függ az elvárásaidtól is.


Egyébként kár itt kérdezni (mi csak találgatunk), inkább jelentkezz helyekre és meglátod.

2015. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el pályázni és majd meglátod hány pályázatra reagálnak egyáltalán és hány helyre vesznek fel ténylegesen.
2015. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elvárások : Meg tudjak élni egy szobában, hó végére egy kis megtakarítással.


Úgy számoltam hogy : szoba legalább 40 rongy rezsivel, bérlet 10, kaja 40, egyebek 10, megtakarítás 20-30.


Szóval 120-130k kellene.

2015. márc. 5. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Mit jelent az, hogy beszélsz angolul és németül? Hogy tudsz kérni egy kávét, vagy folyékonyan beszéled őket? Ha ez utóbbi, akkor a multik tárt karokkal várnak.
2015. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
erős középfokon beszélem mindkettőt.
2015. márc. 5. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran váltok melóhelyet anyagi helyzetem fejlődése érdekében, pár tippet leírok ami nekem bejött.


-Photoshoppal szoktam egyedi CV-t csinálni, ha gondolod tudok küldeni sablont.

-Elküldted a CV-t, érdeklődj telefonon.

-Ahova lehet menj el személyesen.

-Legyél határozott, ne engedd hogy a főnököd kihasználjon ne legyél csaholó kutya, van másik munkahely. Ne viselj el mindent. Legyen tartásod. Sok sikert.) Cad, sap ismeretekkel mehetsz gyárba raktárosnak. Találd fel magad. Ne legyél visszahúzódó, azokat mindenhol utálják. (én is.) Remélem segítettem. 26/F

2015. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!