Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetnem?

Mibe érdemes befektetnem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy örököltem nagyobb pénzösszeget,és be szeretném fektetni,hogy jövedelmezzen.Esetleg valami tanács?

2015. márc. 6. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nagyobb összeg? 2 millió, vagy 20 millió?


1. Állampapír

2. Befektetési alapok

3. ha 10 millió fölött van, akkor üzlethelyiséget venni, és kiadni.

2015. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom van egy nagyon jó brókercégünk :D
2015. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TamásTóth ***** válasza:

Nem említetted, milyen kockázatot mersz vállalni, így nehéz befektetési ötletet adni.


Nagyobb kockázat mellett lehet elvárni nagyobb hozamot.

2015. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 HengerR válasza:

Itt érvényesül: "Aki mer az nyer."

Minimális kockázat esetén tudom javasolni a jól teljesítő államoknak az állampapírjait (Németország és társai), bankbetét.

Ha kicsit merészebb vagy akkor vállalatokba részvényeken keresztük. Ott a profit alapján kapnál éves szinten osztalékot. Kicsit rizikósabb de többet is hoz.

Tőzsdézhetsz is ha bevállalósabb vagy(gyakorlat nélkül nem javaslom mert nagy az esélye, hogy elúszik a pénzed).

2015. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Kicsit rizikósabb de többet is hoz. "


Vagy visz. :D

2015. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha "bankokban" gondolkozol, akkor a biztosított összeget tartsad szem előtt. Ha azon belül vagy, akkor maximum egy darabig nem tudsz hozzáférni.

Lényeges dolog, hogy elosszad a kockázatot is a befektetéseid között, ezért az szinte biztos, hogy ne egy helyre tegyed. Kivéve, ha úgy is belefér a biztosított összegbe.

2015. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
biztonságos befektetés érdekel? akkor tedd be a Fundamentába. Én egy ház árát kerestem meg vele. Írj pivátban ha több is érdekel.
2015. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
helló. Látom kicsit régebbi a kérdés, végül is mi mellett döntöttél? Mi 2 éve ingatlanba forgattuk bele, és sikerült 2 év alatt megduplázni az összeget,persze szerencse kérdése is...
2015. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!