Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gordius solutions tender kft...

Gordius solutions tender kft ályázat író cég, valakinek tapasztalata? Fiatal gazdára pályáznék, sikergaranciát adnak.

Figyelt kérdés
Minden infó jól jönne. Ki hogy volt-van velük megelégedve?? Sűrgős lenne a dolog, nem kis döntés nekünk, Pesttől elég messze lakunk sajnos!

#cég #pályázat #író #gordius solutions tender kft
2015. márc. 8. 06:44
 1/9 anonim válasza:
Nem ajánlom, egy kaptafára készíti a pályázatokat, emellett előre is beszed díjat a sikerdíj mellett.
2018. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. 2015-s fiatal gazda megnyerése után folyamatosan koordinálják a pályázatom. Azóta más pályázatot is nyertek nekem.Természetesen van olyan ismerősöm is akinek sajnos elsőre nem nyert, de nem az Ő hibájukból és nekik sikergaranciában beadták 2017-ben.
2018. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-eshez! Családi-és baráti körben is több nyertes pályázatot írtak már. Profi módon kezelnek mindent! Kétség sem fér hozzá, csillagos ötös!
2021. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ANDRIS_TAVASZ válasza:
A Gordius Solutions Tender Kft - vel akkor kerültem szinte napi kapcsolatba amikorfial gazdára szerettem volna pályáztam. Az igazolások beszerzése, a nyomtatványok pontos kitöltése sokszor nehézséget okozott. Hatalmas segítséget kaptam Kozákné Nagy Edit személyében, aki elejétől a végéig "fogta a kezem", végtelen türelemmel, ha kellett többször elmagyarázva amit nem értettem, végül sikeres pályázatot adtam be. A munkák azóta legnagyobb megelégedésemre elkészültek. Köszönöm a vállalkozás minden dolgozójának a hozzáértő, pontos munkáját.
2021. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ANDRIS_TAVASZ válasza:

Korekt, gyors, precíz ügyintézés

Miklós Eötvös

Abba a szerencsés helyzetbe kerültem, hogy megpályázhattam a vállalkozó start programot, melyben Kozákné Nagy Edit a tanács adóm és eddig sikeresen vettünk minden akadályt.

Balázs Tóth

2021. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg segítséget kaptam tőlük a több hónapos közös munka alatt. Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Gordiusra, csak ajánlani tudom! 2 külön pályázattal bíztuk meg őket (lakossági és agrár területen), de minden helyzetben helyt álltak!
2021. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is lakossági energetikai pályázatot írtak. Precíz és naprakész az egész csapat. Az elbírálás sok idő volt, de ez nem az ő hibájuk.
2021. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Gordius Solutions Tender Kft-vel kapcsolatban nagyon pozitívak a tapasztalataim. Az ügyintézőm, Brigitta nagyon kedves, aranyos! :) mindenben segített a cél érdekében, csak a jót tudok róla mondani. A közös munka eredménye egy nyertes pályázat, amit NAGYON köszönök!!!
2021. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden elvárásomat felülmúlták. Perfect csapat.
2021. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!