Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jan.21-én feladtam az USA-ba...

Frank Dóra kérdése:

Jan.21-én feladtam az USA-ba ajánlottan egy 222 gr-os levelet kb.8 e Ft értékben. Jan.24-én elhagyta az országot, de a címzett még mindig nem kapta meg. Tudom, rossz idő van arra, de ennyire? Febr.27-én beindítottam a keresést. Mit várhatok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az usps.com oldalon követni tudod a ragszám alapján (RR számok HU)

Én már többször csináltam ilyet és minden állomás dokumentálva volt.

Olyan is volt, hogy 1 hónapig pingpongoztak a levéllel 2 logisztikai központ között.

2015. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A címzett megtette. Eszerint még el sem ment MO-ról, de a postán azt mondták, hogy 02.24-én elment MO-ról. Mikor nyújthatom be a kárt. igényt?
2015. márc. 11. 06:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyatkozz a címzettre. Neked kellene megnézned az usps.com oldalon, mert a magyar posta is ugyanabból az adatbázisból fogja lekérdezni. Ha gondolod, küldd el privátban a követési számot (RR számok HU) és én utánanézek. A magyar posta oldalán csak az látszik, hogy elhagyta az országot, az usps oldalán az is látszik, hogy megérkezett hozzájuk, pontosan melyik állam melyik postai elosztójába, stb. Tehát miért ne néznéd meg ezeket az adatokat, ha módod van rá?
2015. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy, meg tudom én is nézni, de szerintem ellopták v elveszítették. V. megrongálta a vám. Biztos egy AK-27-est kerestek egy 20 dekás csomagban. V. kábszert. De akkor minek van a kutya?
2015. márc. 12. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!