Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay eladáshoz hogyan lehet...

Ebay eladáshoz hogyan lehet optimálisan szállítási költséget megadni? És egyéb kérdések.

Figyelt kérdés

Gyakorlott ebay vásárló vagyok, de még soha nem adtam el semmit. Viszont most szeretnék eladni valamit ez ebayn, amiből van 9 darab. Viszonylag nagyobb cucc, kb, mint egy korpovit kekszes doboz. Nem tudom egyelőre, hogy csak az EU vagy Worldvwide legyen, mert ez ettől is függ. Nem tudom, hogy működik a szállítási költség megadása ilyen esetben. Az első kérdés az az, hogyha a szállítási költséget 1 darabra adom meg (nyilván), akkor az hatványozódik annak mértékében, hogy hányat vesz az illető? Ilyen esetekben egybe csomagolok mondjuk hármat, de a feltűntetett szállítási költség a háromszorosa lesz? Vagy külön küldöm 3 csomagban? Ez nyilván nem ésszerű.


A másik kérdés pedig az, hogy hogyan kalkulálok ki feltűntetett szállítási költséget, ami az egész EU-ra vagy akár a teljes világra érvényes?


2015. márc. 15. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!