Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet bajom belőle ha helyi...

Lehet bajom belőle ha helyi boltban, személyesen megrendelt műszaki cikket (LCD TV) nem veszek át?

Figyelt kérdés
Személyesen megrendeltem egy Lcd TV-t a helyi üzletben,de már 1 hete hitegetnek hogy ekkor meg ekkor érkezik, viszont egy hivatalos márkaboltban megtaláltam ugyanazt a készüléket sokkal jobb garanciális feltételekkel.A rendelésnél nem írtam alá semmi,t csak telefonszámot és nevet adtam és csak szóbeli rendelés történt.

2015. márc. 22. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, de mondd le a rendelést, úgy korrekt.
2015. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet belőle bajod, viszont ha egy kis emberség szorult beléd akkor nem okozol nekik kárt (megrendeltetsz velük egy árut ami majd rajtuk marad).



Privát vélemény:

Helyedben bemennék, és kérném az árut. Ha nem tudják kínálni (mert meg sem rendelték még), akkor lemondanám a rendelést, majd megvenném ott, ahol találtam.


Ha megérkezett az áru, akkor bizony átvenném, annak ellenére, hogy rosszabb garanciális feltételekkel jött (és legközelebb előbb néznék körül a piacon, és másodszor rendelnék csak).

2015. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:

Kérdezz rá, tudják-e biztosítani ugyanazokat a feltételeket ( vagy akár jobbakat ), mint a másik üzlet ? Ha igen marad a rendelés, ha nem, lemondod.

Én is jártam hasonlóan.Még azt az engedményt is megadtam, hogy csak elfelezzük a különbséget, de nem mentek bele.Megköszöntem a fáradozásukat, lemondtam a rendelést, megvettem a másik boltban.

2015. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy hétfőre ígérték megint az áru érkezését.
2015. márc. 22. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak hitegetnek, akkor tényleg mondd le inkább, és vedd meg máshol. De olyat ne csinálj, h nem szólsz nekik.
2015. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!