Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg nem érkezett áru esetén...

Meg nem érkezett áru esetén eBay-en refund-ot a feladást követő 30 nap után vagy a feladást követő 30 munkanap után lehet kérni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Az eBayen belul, a vasarolt termek neve mellett van egy olyan, hogy varhato erkezes (estimated delivery) es vagy szamok pl. 15-20 days, vagy datum Okt 5-Nov 20


Eddig kell varni. Ha eltelik a 20 nap vagy elmult a Nov 20 akkor irsz az eladonak, hogy where's my stuff. Adsz neki 24 orat hogy valaszoljon, akar egy kicsit tobbet is, ha mas idozonaban van az illeto. Ha nem valaszol vagy nem ugy ahogy szeretned, akkor open case es kersz refundot.

2015. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy hónapja rendeltem, az eladó Közép-Európába 15-20 napot írt kézbesítésre, és ott volt egy dátum, hogy mettől meddig várható. Ez a dátum jó néhány napja lejárt, viszont az nem egészen tiszta, hogy a 15-20 napba a hétvégék is beleszámítanak-e vagy csak a munkanapok. Mert számot nem kaptam hozzá, így fogalmam sincs, hogy merre járhat a csomag.
2015. márc. 26. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a 15be szamold bele a hetvegeket is.

Ha mar elteltek a napok akkor irj neki.

Ha nem valaszol open case, sima liba. Nincs izgalom, vagy megjon a cucc vagy kapsz refundod.

2015. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ilyenkor hogy jön vissza a pénz? Mármint árfolyam szempontjából ugyanazzal számolnak, mint rendeléskor, vagy az éppen aktuálissal? Mert az USD most jóval alacsonyabban van a forinthoz képest, mint amikor rendeltem.
2015. márc. 28. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!