Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tippmixhez nem kell semmilye...

A tippmixhez nem kell semmilyen tudás?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek hozzátok. Rohadtul nem érdekel a sport. Nem is értek hozzá. Ennek ellenére, 2 évvel ezelőtt rátaláltam a Tippmixpro.hu oldalra, és gondoltam, hogy próbára teszem a szerencsémet, eleinte csak bepipálgattam az alacsony odds-os meccseket random, aztán az utóbbi pár hónapban már ingyenes tippoldalakon nézegetem a tippeket.

Kicsit számolgattam, megnéztem a 2013 március - 2015 március eredményeit, hogy miket produkáltam.

Az eredmény: 2 év alatt 38%-os profit. Összesítve természetesen. Ez bármelyik bankbetétet, állampapírt, lekötést odaveri hozamban. Nem tudom, hogy ebben a játékban a 2 év hosszútávnak tekinthető-e, vagy sem, de igazából mindenhol azt olvasom, hogy a tippmixet ne kezdd el, ha nem rajongsz a sportokért, és nem értesz hozzájuk, illetve, hogy hosszú távon nem lehetsz nyereséges benne. Ennek ellenére itt vagyok én az élő példa, nyereségesek a kötéseim 2 éve (pedig csak hobbiból csinálom, havonta 3-4x fogadok). Az igazi vérprofik mekkora hozamot érnek el átlagban 1-2 év alatt szerintetek? Mert nekem ez a 38% sem tűnik rossznak.


2015. márc. 28. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Az átlagos bukás a tippmixen 5-7% (ez a fogadóiroda nyeresége). Persze ez az átlag, van aki nyer és (kicsit többen) veszítenek.


A sportrajongók gyakran saját csapatukkal szemben elfogultak, így az, hogy nem érdekel a sport csak jól jöhet neked.


Összességében gratulálok, hogy nyersz, csak így tovább.

2015. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt, ennyi.
2015. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 éve folyamatosan? :D
2015. márc. 28. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

rövid táv.


2 év, 12 hónap, havi 4 fogadás = 96 darab fogadás. Semmi.


Majd ha 1000 darab fogadási mintád, vagy 10e darab fogadási mintád lesz, akkor térjünk vissza a témára!

2015. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

^^


Első vagyok.


Igen, ezt is akartam írni, még kevés esemény áll mögötted. Főleg, ha esélyeseket játszol meg (kicsi oddsosokat), ott bizony 1-2 bukta is jelentősen csökkentheti a az eredményt.

2015. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 38% nagyon jó, de 5 millió Ft-ot tettél fel vagy csak pár 10 ezret?
2015. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az esélyesebb csapatokra fogadsz, akkor nagyobb az esély arra, hogy esetleg évekig nyerő leszel, és csak később egyenlítődjön ki a dolog, és közelíts a várható értékhez, ami ennél a játéknál negatív. Gondolj bele, nyerni csak másoktól tudsz, ha nem lenne közvetítő, zéró összegű játék lenne, így meg negatív összegű.
2015. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pár tízezernél tartok.
2015. ápr. 1. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt hívják szerencsének.

Tudod, az sem példa nélküli, hogy valakinek a lottón kétszer legyen telitalálata. SZERENCSEjáték, a szerencsének is nagy szerepe van.

Meg mint mondták, havi 3-4 fogadás az egyáltalán nem sok. Ez bőven a statisztikai ingadozáson belül van.


Egyébként persze, nem kell sporttudás a tippmixeléshez. Csak akkor vagy a vakszerencsére hagyatkozik az ember, vagy mások tippjeire. Viszont annyit elmondok, saját tapasztalat, egy olyan tippoldalt sem láttam, amelyik hosszú távon jelentősen nyereséges lett volna.

2015. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!