Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az új csok felújításra is...

Az új csok felújításra is kérhető lesz?

Figyelt kérdés

Eleinte biztos voltam, hogy csak vásárlás, vagy bővítés. Viszont logikátlan lenne, mert pl. egy panelt nem lehet bővíteni... szóval a kérdésem az lenne, hogy felújításra (pl nyílászáró-csere) is felvehető lesz?

Ezen a linken van egy olyan, hogy a CSOK milyen célra igényelhető 2015-től? És itt a 3. pontban azt írja, érdemes nyárig várni a FELÚJÍTÁSSAL.

[link]


Szerintetek? Mert eddig csak a bővítést olvastam, de az igencsak kitolás lenne a lakásban lakókkal szemben...


2015. márc. 28. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi is erre vártunk, de úgy tűnik, kicsúszunk belőle, mert mi is panelban lakunk :(
2015. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Várható szocpol, CSOK lakásfelújításra 2015. július elsejétől?


A 2015 július elsejével bevezetendő családi otthonteremtési támogatás új lakás vásárlásra, építkezésre, használt lakás vásárlásra és legalább egy szobával történő bővítésre igényelhető. Lakásfelújításra ez a támogatás továbbra sem lesz elérhető"


Banki közlemény

2015. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát ez kvaremek... nem mindenkinek telik családiházra, ami bővíthető lenne... :(
2015. márc. 28. 19:49
 4/12 A kérdező kommentje:
belinkeled, hogy ez honnan van?
2015. márc. 28. 19:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár! hozzáépítesz a panelhez egy szobát és kész. Senki se fogja észrevenni azt a kis dudort a tízemeletesen!
2015. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
végülis, igazad van :) sőt, ha a lépcsőház felé terjeszkedünk, csak az itt lakók vennél észre ;)
2015. márc. 28. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, hogyha valaki összekuporgatott egy garzonra valót, akkor már kiesik belőle, és nem tudja igénybe venni egy nagyobb lakás vásárlásánál :(
2015. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát, igen... bár most nekem egy faces csopiba azt írták, van olyan bank, ahol lehívható a lakáshitelbe... nem tudom, de az is jó lenne, ha így lenne...
2015. márc. 28. 22:45
 9/12 anonim válasza:
És a galériázás bővítésnek számít? Nekünk 390 a belmagasság. És sok hely van felfelé!
2015. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát, jó kérdés...
2015. jún. 23. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!