Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixen lehetséges ezzel a...

Tippmixen lehetséges ezzel a módszerrel sokat nyerni?

Figyelt kérdés

A lényege: kikeresem azokat a fogadásokat, amelyeknek az egyik kimenetele nagyon alacsony, a másik nagyon magas szorzóval rendelkezik. Mivel minél kisebb a szorzó, annál valószínűbb, hogy az a csapat/játékos nyer, ezért ezekre fogadok. Összetett fogadásnál (így hívják, ha jól emlékszem) a szorzók összeszorzódnak, így sok kicsi sokat ér alapon akár elég magas szorzó is kijöhet (elvileg) a végére. Ezeket a meccseket hozzáértő emberkék elemzik, hogy aztán a valószínű kimenetelre (amire a legtöbben fogadnának) minél kisebb szorzó jusson, szóóval minél kevesebb nyereségre tegyenek szert azok, akik a valószínűekre fogadnak. Namármost én megbízok (elvileg) ezekben a profi elemzésekben, ezért a valószínűekre fogadok, DE abból sokra, hogy aztán (mivel összetett fogadás) azok jól összeszorzódhassanak, és a végén alacsony kockázattal magas szorzót kapjak.


Namost a gyakorlatban ez gondolom nem működik ilyen hibátlanul.


Nem értek hozzá, lehet, hogy valamit nagyon elnéztem, és bonyolultan is magyaráztam.


Működhet ez a technika? Mik lehetnek a buktatói?



2015. ápr. 7. 00:24
 1/7 anonim válasza:

Ha sok kis szorzót raksz meg tuti buksz..

Én sose nyertem még jis szorzóval.

A legtutibb ha kötésbe rakod.

2015. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

nincs olyan hogy tuti meccs, hosszútávon csak bukni fogsz


arra a statisztikára vannak kitalálva az oddsok hogy ennyi meccsenként tuti elmegy a tipp, ezért van a barcára 1,1-es odds mert 10 meccsből tuti elmegy egy meccs


alkalmi JÁTÉK a tippmix nem pénzforrás

2015. ápr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hookuszpook ***** válasza:
13%

Nem.


Veszíteni viszont gyorsan. És sokat.

2015. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kösz, nekem bőségesen elég 2.20-ért 65.percben az hogy lő gólt a bayern,mint hogy 1.18-ért "favoritként" megtegyem meccs előtt,sőt ha 0-0 60 perc környékén akkor 1.70 fölött vagy a bayern odds (sry de a bayern a favorit+kis odds tökéletes példája)
2015. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm, emlékszünk még arra a bizonyos Bayern - Salzburg 0-3-ra? Vagy az Atletico - L'Hospitalet döntetlenre? Utóbbi meccsen 1,02 volt az Atletico szorzója!

Ez a módszer a legtutibb, ha már rövid távon is bukni akarsz. Egy 1,10-es szorzó azt jelenti, hogy az oddsmesterek számítása szerint kb. 90%-os az adott esemény valószínűsége. A valóságban persze minidg túlbecsülik pár százalékkal, azért, hogy statisztikailag nekik álljon a zászló.

De gondolkodjunk kicsit! 90%-os valószínűség azt jelenti, hogy 10% a valószínűsége, hogy elmegy a meccs. Azaz átlagosan 10-ből 1 ilyen mérkőzés el fog menni. Tehát tegyük fel, te ötös kötésekben játszol, 1,10-es szorzókkal, ami azt jelenti, hogy egy szelvényen 1,6-os eredő ODDS-ot fogsz tudni elérni. Viszont minden második szelód elmegy. Nem kell matekzseninek lenni hozzá, hogy rájöjjünk, ez így nettó bukás.

Megbízhatsz a profi elemzésekben, csak azt ne felejtsd el soha, hogy a sportban nincs biztos. Ha valami biztos lenne, akkor nem 1,10-es szorzóval adnák, hanem 1,00-val. A sportban ráadásul a véletlen mindig jelen van. Mi van, ha véletlenül mindegyik gólhelyzetből csak kapufa sikeredik? Mi van, ha a kapusnak szerencséje van, és mindent kivéd? Mi van, ha valaki piros lapot kap? Mi van, ha a fő góllövő lesérül? Lehet akár oldalakon keresztül, a legprofibb módon elemezni bármit, semmit nem fog érni, ha a véletlen közbeszól.


Én eleve nem is fogadok 1,2 alatti szorzójú eseményekre. Nincs értelme. A kockázat megvan, hogy elúszik a meccs, a várható nyeremény viszont elenyésző.

2015. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

elhitted.

"mik lehetnek a buktatói?" az hogy nem jön be a tipped? pl? de nemtooom... hát a fenetuggya

2015. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy fogadóirodán belül sosem találsz olyan oddsokat, hogy biztosan nyerjél. Viszont, ha két különböző fogadóirodát használsz, és ezek oddsait kombinálod, akkor van lehet tuti nyereség. Ezen az oldalon találsz egy erről infót, de más cégek is foglalkoznak ezzel:


[link]

2015. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!