Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » VATERÁSOK! Ha leüti valaki a...

VATERÁSOK! Ha leüti valaki a termékemet, nem fizeti ki, semlegest kell adnom vagy negatívat hogy a vatera ne vonja le az ő százalékát?

Figyelt kérdés
Sok termékemmel történt hogy leütötték,nem fizettek.Semlegest adtam,hogy nem sikerült az adás-vétel.Ilyen esetben a vatera levonja az ő százalékát ugyanúgy ? Mert mintha ezt látnám a számlán.Negatívat kell adni hogy ne vonják le ?
2015. ápr. 11. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt most az értékelésre gondolsz?

Ne légy nyuszi, ilyenkor nyomni kell neki egy negatívot!

2015. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam nekik negatívot adni,mert akkor ők is azt adnak nekem,és hiába van nekem igazam,még csak 16 eladásom volt,nem mutatna jól még mellette 10 negatív,pedig szívem szerint azt kellene nekik adni,mert az nem állapot hogy nem egy,hanem többet is leüt,aztán eltűnik :)
2015. ápr. 12. 08:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, negatívra már nem adhatnak negatívot (pont azért, hogy a bosszúnegatívot elkerülje az ember).


Egyébként MIÉRT nem fizeti ki a terméket? A választól függ, hogy semlegest vagy negatívot adnék neki.


Ha átmeneti pénzzavarban van, vagy rájött, hogy megvan neki a termék, esetleg még sincs rá szüksége, és ír egy emailt valamint elnézést kér, akkor semleges adok.

Ha nem válaszol levelekre, elérhetetlen, vagy udvariatlan, akkor negatívot.


(kb 2000 tranzakció áll mögöttem.)

2015. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah, alapkérdésre válaszolva: ha nem jött létre az adásvétel, és egy bizonyos időn belül (pl 12 nap - pontosan nem tudom mennyi) belül értékelsz, akkor nem számítanak fel jutalékot, függetlenül attól, hogy semlegest vagy negatívot adsz.


Ha az időhatárt túlléped, akkor kiszámlázzák a jutalékot, függetlenül attól, hogy átveszik-e a terméket vagy sem.

2015. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy a jogos negatívra ő is negatívot ad, ha mégis ezt tenné, ilyenkor lehet értékelést töröltetni, ezt a vatera kérésre meg is teszi.

Én is töröltettem már negatívot.

Csak keményen!😊

2015. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor negatívot fogok adni innentől kezdve.Általában ezek az emberek még egy e-mailt se írnak,az enyémre nem reagálnak,tehát csak szimplán eltűnnek utána.
2015. ápr. 12. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!