Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi lehet a reális órabére...

Mennyi lehet a reális órabére "feketén" annak a munkásnak, aki építési anyagokat csigás rendszerrel juttat fel 3 emelet magasságba?

Figyelt kérdés

Feladat: felrögzíteni a kötélvégre a csomagokat, felhúzás csigán átvetett kötéllel (fent másvalaki szedi le a csomagot), majd leeresztés.

Gépi csörlő nem megoldható.



2015. ápr. 14. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Feketén meg kell kérni az árát ,a kockázat a melósnál van . Fillérekért felejtős .
2015. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz! Én is valahogy így gondolom, de mennyi az annyi?
2015. ápr. 14. 21:23
 3/5 Icus47 ***** válasza:

Tévedés! Kockázat is és nyereség is mindkét oldalon van.

Nem csak akkor ha a NAV ellenőriz,hanem ha pl. baleset ér mindketten pórul jártok.

2015. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kockázatról szóló részletes eszmefuttatásokat, de esetleg mondanátok egy reális órabért is? ;-)


A tisztánlátás végett: a nagybátyám (anyám öccse) fog nálam dolgozni, nem kér semmit, de én szeretném megfizetni. Ezért szeretném tudni, hogy egy ilyen munkára mennyi lehet az órabér.

2015. ápr. 18. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
1000 ft -ért találni erre embert,szerintem ez reális
2015. dec. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!