Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szocpol kedvezmény 2015?

Szocpol kedvezmény 2015?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék hogy olvastam a szocpol 2015 ős változását miszerint 40-edik életévemet betöltöttem igy arra nem vehetek már fel, viszon irtak hogy ugy is lehetne hogyha van 1 olyan gyermek a családba aki 16dik életévét nem töltötte be vagy maximum 25 éves és tanul , vagyis ha van ilyen gyermekem akkor nembaj ha betöltöttem a 40dik életévemet? üdv : 3 gyerekes apa!
2015. ápr. 20. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el hogy mire vonatkozik a 40 év! Arra hogy bemondásra nem vehetsz fel még meg nem született gyerekre. Mert öregnek számolnak. Akinek már biztos nem áll fel. Vagy kifogyott a petesejt. De ami már megvan, arra vehetsz fel. üdv: 2 gyerekes apa.
2015. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meglévő gyermekre igénybe veheti! Üdv!
2015. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!