Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen kínai holmikat érdemes...

Milyen kínai holmikat érdemes behoznom 8-10 dollar értékben, amit itthon el tudok majd adni? Mik forognak gyorsan?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nőket vagy gyerekeket célzol holmik. Táskák, ékszerek, iskolai kellékek.
2015. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az is ok, de amúgy szerintem lehet, hogy az elektromos kütyüikbe kéne fektetni: pl nagy erejű elemlámpák, napelemes töltők, meg csomó felkapott cucc másolatát is gyártják, azok is mehetnek. De nincs ötletem. Szóval inkább ilyen speciálisabb dolgokra gondoltam.

Esetleg az egyre jobb telefonjaik?

2015. máj. 1. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
25 dollár felett már vámot kell fizetni, magányszemélyként is, amúgy nagyjából minden 5. ember ilyennel szórakozik, tele a vatera a kínai cuccokkal. Keress utána magadtól, hogy miből nincs sok annyira.
2015. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 piac tele van ilyen ócskaságokkal. a kutya nem veszi azokat.
2015. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van jobb ötleted? Mert kínában már mindent gyártanak. Én pedig viszonylag olcsón be tudom szerezni. Valamik csak pörögnek.
2015. máj. 1. 11:50
 6/7 A kérdező kommentje:

Kereskedelmi kapcsolatokkal olcsóbban be tudom szerezni, mint amennyiért amúgy lehet venni, tehát konkurens lehetnék a többiekkel szemben.

Amíg ő 2 ezerért adja azt az elemlámpát, amit a kínai 1500-ért ad, én 1400 ért is el tudom adni, mert az én forrásom 400 !!!!

2015. máj. 1. 11:51
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy mit rendeljek tőlük be.
2015. máj. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!