Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A DPD futárszolgálat mennyire...

A DPD futárszolgálat mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Rendeltem netről egy telefont és a DPD fogja kiszállítani. Mennyire megbízható? A szállítás tempója milyen? Hamar ideér?


[link]



2015. máj. 5. 14:53
 1/4 anonim válasza:
Nem igazán. Emailekre nem válaszolnak, nem a megadott időben jönnek, stb.
2015. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DDD97 válasza:

Borzasztóak!!

Senkinek sem ajánlom. Tényleg nem válaszolnak az e-mailekre, a telefont se veszik fel.

Aznap, a szálltás előtt 20 perccel nekem (8:40-kor) írtak egy emailt, hogy 9: és 10 között hozzák a csomagot... Mégis hogyan tudnm megoldani hogy otthon legyek??

2015. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízhatóak.
2016. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 katolic válasza:

3 hete hivogatom oket ..nem veszik fel .

irtam nekik ..de hiaba !!

Ez nem cég ,nem megbizható, nem-nem !! söt nagyon nem !!megbizható .szamomra ez egy alvilag ceg !!

Harmadszor tünik el a csomagom mit mondjak meg....!!

Kart vissza fizetni ...sem akarnak !! ki kell kerulni de nagyon messssszire !!!!!!!!

ha nem akarsz bírósághoz futni ,akkor jobb nem ismerni !!

2017. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!