Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell lemondani a...

Hogyan kell lemondani a szerződést?

Figyelt kérdés

Az euronicsnél akarok tv-t venni hitelre és már nálam van a szerződés de a tv-t még csak most rendelik. 20-ig elvileg lemondhatom. Ez hogy történik? Lehet e-mailen keresztül vagy telefonon esetleg csak szeméylesen lehet?


Ha nem csak személyesen lehet akkor ha sikeresen lemondom automatikusan törlődik minden és amit kaptam szerződést azt kidobhatom vagy azt mindenképpen be kell vinnem oda?

Csak mert intéztek nekem budapest bank kártyát amit még nem küldtem ki.


2015. máj. 7. 22:27
 1/1 Icus47 ***** válasza:
Csak és kizárólag ott ahol intézted és személyesen. Az a "szentirás" amit ők mondanak, és érvényteleníttetném a szerződés az esetleges későbbi problémák elkerülése érdekében, valamint következőleg körültekintőbbnek kellene lenni. Gondolj bele hány ember mennyi időt és energiát fektetett bele ebbe a szerződésbe fölöslegesen, és te egy fillért nem fizettél ezért a szolgáltatásért.
2015. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!