Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érhetők el az OLX-es...

Hol érhetők el az OLX-es hirdetések amiket állítólag áttöltöttek a Jófogásra?

Figyelt kérdés
Amikor még létezett az OLX, azt ígérték, hogy a teljes személyes adatbázis elérhető lesz a Jófogáson. De ott sem a hirdetéseimet nem látom, sem a régi belépési adatokat nem fogadja el. Tehát hogyan lehetne hozzáférni, ahogy ígérték? Lehet, hogy csak én nem figyeltem eléggé.

2015. máj. 14. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A jófogásnak van ügyfélszolgálati e-mail címe. Hamarabb kapsz rá választ, mint itt..
2015. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűnt a hirdetésem.
2015. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 felolvasó válasza:
Kétlem,hogy érdemleges választ kapsz rá,én kétszer tettem fel ugyanazt a kárdést,kb.három hét múlva kaptam választ,hogy nem kapták meg az első kérdésem,csak néztem,hogy MIVAN?
2015. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta sem kaptam értesítést, és nem is találom a keresővel azt, amit állítólag áttöltöttek...
2015. jún. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!