Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Aliexpress weboldalon...

Az Aliexpress weboldalon tudok OTP Junior Master Card kártyával fizetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már volt hasonló kérdés. Sokan állítják, hogy lehet, viszont sokan mondják azt is , hogy nem megfelelően működnek vele az online tranzakciók. A bank weboldalán azt írják, hogy alkalmas online vásárlásra....esetleg valakinek saját tapasztalata?

Köszönöm a Válaszokat!



2015. máj. 15. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt írják, hogy alkalmas, akkor egyértelmű a válasz: alkalmas.


Olyan meg nincs tranzakció esetén, hogy nem megfelelő. Vagy sikerül, vagy nem. Kettő közötti eset nincs.

2015. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudsz, de NAGYON ellenjavallt. Az aliexpress nem százszázalékosan megbízható oldal, és ha ott válsz adatlopás áldozatává, nagyon nehéz a pénzed után futni. Inkább csináltass webkártyát, otp-nél tudtommal ingyenes, és azzal biztonságosan tudsz fizetni.
2015. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mindig azzal fizetek. Vásároltam már több,mint 200x. A kártyán mindig csak annyi pénz van,amivel neten fizetek.
2015. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!