Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pyrofire.eu-ról hogyan működik...

Pyrofire.eu-ról hogyan működik a rendelés, és megbízhatóak e?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy a "pyrofire.eu" oldalról pontosan hogyan kell rendelni, mennyi idő a házhoz szállítás, és mennyire megbízhatóak (biztosan kiküldik e stb.), mivel ahogy nézem csak utalással lehet fizetni. Átolvasgattam mindent, de nekem nem teljesen világos, többek közt az sem, hogy most kell e mailben egyeztetnem vagy sem.

Nagyon tetszenek a termékek és az árak is, és a szállítás is kijönne €20-ból, ami úgy számolom, eléggé megérné nekem.

Aki rendelt már erről az oldalról, és/vagy tudja hogy kell, légyszi segítsen kicsit. Mindenre kíváncsi vagyok, ahogy ti csináltátok/tudjátok.



2015. máj. 17. 17:22
 1/3 PyroMágus válasza:
emailon D
2015. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az addig rendben, szóval elolvastam, de nem tudok benne maximálisan mgbízni. A másik amit néztem, az a bombashop.com, valószínüleg onnan szeretnék majd rendelni, mert sokkal olcsóbb, meg jobban tetszenek a termékek is.

De ugyanaz a gond mint a pyrofire esetében. A rendelés után mailban megerősítés, majd ELŐRE UTALÁS után küldik a cuccot. A gond az, hogy nem feltétlenül tudok benne megbízni ilyen téren. Egy kb 300 euros tételről lenne szó (+szállítás), és nem nagyon szeretném megkockáztatni, hogy esetleg ne induljon el a csomag. A másik, hogy még nem is tudok vele mit csinálni, mert ha bejelentem engem bűntetnek meg mert petárdát akartam rendelni.

Szóval azt szeretném tudni, hogy aki rendelt már első sorven bombashop-ról (vagy pyrofire) segítsen légyszi, hogy hogy is megy ez, meg tutira megkapom e az árut.

2015. máj. 18. 23:04
 3/3 okszi19955 válasza:
Ismerősöm már rendelt, elv. megbízható az oldal. Elküldöd a rendelést az oldalon, kapsz egy emailt az abban szereplő számlaszámra elküldöd a pénzt, és elv. 5-10 napon belül itt a csomag. Bombashopnál meg 3-6 nap de ott írja is a szállítási ár mellett.. :) Majd írd meg az élményedet.. :P
2015. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!