Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit érdemes kínai webshopokból...

Mit érdemes kínai webshopokból, pl aliexpress, esetleg ebayről rendelni?

Figyelt kérdés

Szoktam csak úgy vásárolgatni, kedvtelésből, nem feltétlenül konkrét terméket, max 3 dollárig, ingyenes kiszállítással. Ezek apróságok, kábel, sportoláshoz cuccok, ilyesmi, semmi komoly (pl telefon vagy cipő, stb)

Érdekelne, hogy ti mit szoktatok venni, tippeket szeretnék, ami bevált :)



2015. máj. 19. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az anglol ebay-ról rendszeresen vásárolok. Volt, hogy vettem már bútort, akváriumot, órákat, cipőket, ékszereket, esernyőt, táskát stb.. Végül is mindent veszek amire éppen szükségem lenne.
2015. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
50%
Hát én ebay-ről már vettem pár dolgot többnyire mobil alkatrészeket, de azokat is Angliából ezekkel semmi gond nem volt. Ezt az ingyenes szállítást Kínából még nem próbáltam, azt hallottam, hogy a vám miatt jóval többe kerülhet a termék végül. Egyébként ezt a vámot sem értem, hogy hogy működik súly, méret, ár függő ? ha veszek egy pin pong labdát azon még nincs, de foci labdán már van vagy hogy? Ismerősöm egy motor blokkot rendelt Los Angelesből azt több hónapig tartott mire megkapta, mert elakadt a vámon.
2015. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, olyat eleve nem is veszek, ami vámhatáron van. A legtöbb apróságnál van free shipping opció, amivel ingyenes a szállítás. Minap rendeltem valami kis konyhai vackot 0.30$ volt (30 cent!) és ebben benne volt a szállítás is. Ilyesmire gondolok
2015. máj. 19. 09:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindent rendeltem már ebay-ről. Kínából is. Volt, ami késett pár napot, ezért vissza kértem a pénzt, de végül a termék is megjött. Szóval jó a "buyer protection".
2015. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
ez komoly,hogy külföldről ingyen kiszállítanak neked egy kis vackot?
2015. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 5-6 éve rendelgetek rendszeresen Kínából főleg, mindenfélét, ruhákat, cipőt, sminkek, hajfesték, tárolók, macskawc, krém, szappan, telefon alkatrész, laptop alkatrész, játékok, ágynemű, kínai könyv, ékszerek, mittudomén, már szinte mindenfélét rendeltem, drágább dolgokat is, vámon azok sem akadtak fenn soha.

Jobban megéri külföldről rendelni mint boltban vásárolni.

2015. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

16:46-os igen, komoly. Nézz meg egy aliexpress.com-ot vagy egy ebay-t és mondjuk szűrj rá a free shippingre és rendezd ár szerint. Ebayen a 'Buy it now' funkciót bepipálva azokat kapod, amiket nem kell licitálni sem, hanem fix áron, kvázi shopként megveheted. Majdnem 100 rendelésemből eddig 2 volt, ami nem érkezett meg, valami 99 centes kis bizsuról van szó a testvéremnek, egyébként mindent megkaptam. Mondjuk a legdrágább cucc eddig egy 6000 Ft-os táska volt. Ha megnézed az eladókat, több tízezer vagy százezer eladással bírnak, 98-99% körüli pozitív értékeléssel, ez azért jelent valamit.

17:12 köszönöm, megnézegetem ezeket is.


További ötleteket is várok szívesen, akár konkrét linkkel is. :)

2015. máj. 20. 09:09
 8/13 A kérdező kommentje:

pl tessék

[link]

34 cent, ingyen szállítás, kulcstartóra akasztható mini csavarhúzó, mondjuk napszemüveg csavarhoz. Tipikusan apró bazári cucc, az élmény kedvéért megveszem :)

2015. máj. 20. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
nem semmi,jó ezt tudni
2015. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
..hát bocs, de nekem nem lenne pofám egyetlen ilyen 80 ft-os kis vackot megrendelni kiszállítással.. ráadásul nem is vall túl környezettudatos gondolkodásra.
2015. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!