Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Nextapró...

Mi a véleményed a Nextapró online hirdetési oldalról?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Még kevés benne a meghirdetett cucc, tehát aki keres, nem ide jön. Viszont ha nem jönnek vevők, nem érdemes cuccot feltölteni sem, ez egy ördögi kör. De reméljük majd apránként fellendül és akkor jó lesz. Jó lenne ha lehetne majd részletesebben keresni, szűrni (már ha lesz miből). Pl. ingatlanoknál állapota, szobaszám, fűtés típusa, építés éve, tégla vagy vályog, ilyenek, vagy ruháknál méret és szín, netán anyagok szerint (pamut nem pamut). Illetve ha valaki állást keres, akkor ne jelenjen meg a valódi férfi bőrpénztárca hirdetés, vagyis moderálva legyenek a hirdetések, kategóriába csak olyan menjen, ami odavaló.
2015. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Harangozó Csaba ***** válasza:
Jó az oldal, én használni fogom. Mindenki terjessze a hírét és akkor beindul rendesen. Persze, hogy kell idő és egy bizonyos mennyiségű hirdetés, de ha a fanatikus OLX-esek rátalálnának, akkor nem lenne gond. Inkább az, hogy bírni fogja-e a növekedést :-) ? Most még pár funkció hiányzik, de az üzemeltető jelezte, hogy a napokban egyre több fog megjelenni és akkor nincs megállás :-)
2015. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már egyretöbb hirdetést látok fent. Remélem beindul, mert sokkal letisztultabb és szimpatikusabb, mint a jófogás! Jófogásnál már nem lehet ingyen hirdetni, tehát az is fizetős lett, mint a vatera. Aki tudja reklámozza a nextaprot. Én azt teszem. :)
2015. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nemrégen találtam rá a nextapro.hu -ra és elkezdtem rá felpakolni hirdetéseket, főleg mert nekem amúgy is bejön ez az apród-tól örökölt egyszerű és gyors felület.

(A jófogáson ennyi idő alatt 1 hirdetéssel se végeztem volna, míg itt feltöltök 5-öt.)


Majd meglátjuk.

2015. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!