Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 27"-os monitort szeretnék...

27"-os monitort szeretnék küldeni postán/futárszolgálattal. Hogyan csomagoljam be az árut?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vagy a postával vagy GLS-szel tudnám elküldeni a monitorom egy személynek. Nem tudom hogyan tudnám becsomagolni, mivel eléggé törékeny az áru, és még sosem csináltam ilyet. Macerásnak tűnik keresni egy olyan boltot, ahol árulnak mindent hozzá (doboz, kitöltő anyag, stb), plusz még az is benne van, hogyha elrontom, akkor sok pénzem bánja.

Ha beviszem postára/GLS-hez, akkor ők becsomagolják, ha ráfizetek?



2015. máj. 29. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Cseszd bele egy nagy dobozba.
2015. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SándorÚr ***** válasza:
Sajnos dolgoztam futár cégnél, max 50% esélyed van, hogy épségben megérkezzen, esetleg próbáld nagyon sok ronggyal használt ruhával betekerni, de abból is kéne vagy 5kg legalább. Próbálj keresni pl.: az oszkar.com -on egy autóst aki az adott viszonylaton közlekedik, és jutányos áron elviszi neked háztól házig.
2015. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan az eredeti csomagolasa, az eleg lesz.
2015. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lényeg, hogy ne mozogjon a dobozba, a kijelző elé semmi se kerüljön még véletlenül se, és a kijelző előtt legyen a legtöbb csomagolóanyag.


Buborékos fólia a legjobb.

2015. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!