Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon nem tudok pénzt...

Paypalon nem tudok pénzt küldeni, szintén magyar ismerősömnek. Mi lehet a hiba? Ezt írja ki: This transaction cannot be completed.

Figyelt kérdés
A kártyám tegnap óta hozzá van rendelve, de amikor beírom az emailjét és az összeget meg hogy barátnak küldöm, akkor a fenti hibaüzenet írja ki, szóval odáig el se jutok hogy kiválasszam hogy PAYPALról vagy a bank kártyámról fizessek. Esetleg várni kell többet a kártya aktiválására, pedig a rendszer szerint elfogadta a 4 jegyű kód után.

2015. máj. 31. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

PayPal-en nem tudsz közvetlen a kártyádról utalni. Azt csak bemész az OTP-be, vagy nem tudom hol van, és onnan tudsz utalni.


Ahhoz, hogy PayPal-ről tudj utalni, a PayPal számládon kell pénznek lennie. Oké, hogy hozzárendelted a kártyádat, de ezzel még nem történt semmi.

2015. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: rosszul tudod, kártyás tranzakcióval is lehet pénzt küldeni.

#kérdező: ennyi információból nem sok derül ki. Semmi mást nem ír ki? Van pénz a számládon?

2015. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

#1 hülyeséget írsz


Kérdező:


Kártyát hozzáadtad, azt vissza is kell igazolnod pp felá. Általában 1-5 euró közti összeget von le, amit meg kell adni pp oldalán.


Majd utána már fizethetsz pp-el.

2015. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van pénz a számlámon, és már vissza is van igazolva, a 400 ft-ot szépen le is vonta és azóta vissza is kaptam paypalon, miután beírtam a kapott kódot. És igen pont ez a bajom nekem is hogy semmi mást nem ír ki. Így nagyon nehéz lesz kideríteni pedig minden el van fogadva adatok, kértya is, esetleg volt valami extra beállítás nektek egy másik menüpontnál?
2015. máj. 31. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:

Ennek ellenére nem engedi a küldést:

You are now a Verified PayPal user. In addition to increased security, buyers and sellers value your Verified status because it indicates you have passed PayPal security checks. Most importantly, you can now send unlimited payments with your PayPal account.

2015. máj. 31. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 10 eve Paypalozok de ilyen meg nem fordult elo velem.


Utana neztem forumokon, rengetegen panaszkodnak erre, hogy semmi magyarazat, csak a rovid 1 mondatos ize. Akarmelyik forumon kerestem senki nem kapott reszletes magyarazatot, csak megprobaltak 1 ora, 1 nap, akarmennyi ido mulva es egyszercsak sikerult.


Probalkozz naponta.


Ha nem sikerul 3-4 nap mulva, akkor Paypal oldal aljan contact es email support es dobj rajuk egy par sort. Hatha.

2015. jún. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is körbenéztem a neten és azért is írtam ide mert nem találtam semmi megoldást máshol, és nekem időben kellett volna, de megoldottam elküldtem máséról. Csak ez így nagyon idegesítő megadod minden adatod és erre nem tudod használni a szolgáltatást és még ki sem írja mi a hiba, ha szt írná az adatok feldolgozás alatt már az is lenne vmi.
2015. jún. 2. 11:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont amikor kellett volna nem tudtam használni és ez egy szolgáltatás esetében ugyanolyan hiba mintha egy termék pl tv nem működne. És nem fogom próbálgatni mert szinte csak ezért az utalásért hoztam létre tehát nem is nagyon tudnék most kinek utalni és próbálgatni. De mégegyszer köszi hogy te is utánanéztél!
2015. jún. 2. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!