Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzügyi magazin témába...

Pénzügyi magazin témába belépőknek?

Figyelt kérdés

Elkezdett érdekelni az üzleti élet, szívesen elkezdeném magam beleásni a témába, viszont nem tudom, milyen magazinnal kezdjem.

A Forbesről sók jól hallottam, de lehet, hogy az túl érthetetlen lenne elsőre. Kíváncsi lennék, hogy miket ajánlanátok témában nem ismereteseknek.

Köszönöm szépen a segítséget!



2015. jún. 4. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdőként a www.kiszamolo.hu-t tanulmányozd át elsőként. Segít tisztázni az alapokat.
2015. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lenne érthetetlen a Forbes, velük nem az a "gond" ebből a szempontból. Ők nem egy hagyományos értelemben vett üzleti magazin. Ha megveszel egy számot belőle, láthatod, hogy tele van sikertörténetekkel. Ennyi. Most pl. a BioTechUSA (Lévai család), akkor volt múltkor is ilyen több generációs családi vállalkozás, akkor volt Dr Krasznai Zsolt, plasztikai sebész. Rajtuk kívül számos, sikeres stylist, üzletember, üzletasszony stb.. ad interjút és kb ez a lényeg. Van egy többé-kevésbé kamu duma, hogy mi kell a sikerhez, hogy érte el (amit ugye mindenki hallani akar). Jó magazin, szeretem olvasni, ezt szögezzük le, csak nem úgy szól az üzleti életről, hogy tippeket ad meg ilyenek, hanem már befutott, sikeres üzletemberekkel készítenek interjúket, legyen az jogász, orvos, közgazdász, mérnök vagy diploma nélküli vállalkozó.
2016. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz újság a Forbes, de nyomatják a PC meg feminista bullshitet
2017. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!