Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért csak július 31-én...

Miért csak július 31-én léphetek ki a diákszövetkezettől?

Figyelt kérdés
Dolgoztam tegnap egy bevásárlóközpontban, kocsikat gyűjtöttem be, de baleset törtènt. Egy nyanya állt az egyik pultnál ès neki toltam 15 db kocsit. Neki vágódott a pultnak, megpördült majd lefejelte a pultot. Azonnal kirúgtak ès kizártak a diákszövetkezetből. Megkèrdeztem hogy lèphetnèk, azt mondták július 31-n lèphetek ki. Mièrt? :(
2015. jún. 5. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó sztori. 15 kocsi? Az már halálos lehetett volna. Olyan sokat nem is biztonságos egyszerre tolni, mert már nem tudod szabályozni.

Nem tudom, miért mondták, hogy csak akkor léphetsz ki, ha nagyon ki akarsz lépni, akkor erőltetheted korábban is. Bár nem tudom, miért nem mindegy.

2015. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!