Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális az, hogy ha vonaton...

Normális az, hogy ha vonaton utazom, és látom néhol a nem használatos síneket, legszívesebben leadnám őket?

Figyelt kérdés
Még mielőtt megköveztek: nem barna a bőröm színe, 100%-ban magyar származású vagyok, és házban lakom. Egyszerűen csak gyötör a tudat, hogy szinte a semmiből tudnék magamnak pénzt szerezni.

2015. jún. 7. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A gondolkodásod az ami trágya. Tied a sín? Nem. Akkor miért vennéd, lopnád el?
2015. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

"Még mielőtt megköveztek: nem barna a bőröm színe, 100%-ban magyar származású vagyok, és házban lakom."

Ez ám a jó hozzáállás. Ha 100%-ban magyar vagy, akkor már nem is bűn lopni.

2015. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sínt nem esznek be a vasasok, úgyhogy ezt meg is oldottuk, ne rágd magad...
2015. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a semmiből szereznél pénzt, hanem lopással. De amúgy normális, elég sok embert gyötör a gondolat hogyan lehet a semmiből pénzt csinálni.
2015. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanulással és munkával előbb lesz pénzed, mint sínlopással. Szerintem.
2015. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Tanulással... Rekeszizomlázat kapok. Ma ha sokat tanulsz, akkor te dolgozol mindenki helyett, akik gyárilag nem értenek semmihez, és barátnőd, családod sem lesz soha az életben, mert unalmas vagy és mások szolgája. Ha keveset tanulsz, de sokat jársz közösségbe, jó szervező vagy, értesz az emberek meggyőzéséhez, motiválásához, és a hazugságok eladásához, milliárdos és népszerű lehetsz. A sínek ára nem fog számítani, naponta milliókat pazarolsz majd.
2019. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!