Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a munkáltató nem akar...

Ha a munkáltató nem akar eltekinteni a felmondási időtől és nincs szabadnapom akkor lehet olyan bemegyek és egésznap csak lógatom a lábam?

Figyelt kérdés
Magyarul nem csinálok semmit.
2015. jún. 12. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Rendort nem fog hivni, az tuti, de arra szamits, hogy minden hataridot az utolso napig-oraig ki fog hasznalni, amikor az utolso bered rendezeserol van szo.
2015. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak nem értem mire jó ez, miért nem lehet elválni. Így meg a semmire kapnék pénzt.
2015. jún. 12. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:

1:1-ben így jártam én is! :)


Nem akart elengedni,aztán csak bejártam netezni,kajálni,olvasni... 4 nap után beküldte a személyzetist azzal az üzenettel,hogy takarodjak! Mindent aláírt,kiadott. A fizura várni kellett a rendes,10.-ei kifizetési napig. Ennyi.

2015. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten meg tudom érteni a munkáltatót, hogy nem akar egyik napról a másikra elengedni, de tény, hogy a felmondási idő az már csak jutalomjáték, kb több kárt csinál a munkavállaló, mint hasznot.
2015. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet...neki meg joga van polgári peres eljárásban kártérítést követelni és jó esélye is van nyerni


arról meg ne is beszéljünk, hogy ez egy kicsi ország, még kisebb, ha egy fix iparágban dolgozol, bármikor összefuthatsz még kollégákkal később és lehet, hogy akkor egy új munkahely múlik azon, hogy most nem vagy hajlandó elvégezni a munkád, amiért kapsz fizetést

2015. jún. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!