Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon fog esni az USA dollár...

PlanB777 kérdése:

Vajon fog esni az USA dollár az elkövetkezendő 3 hétben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy senki sem jövőbelátó. Nem olyan válaszokat várok, hogy "de, 6 nap múlva vegyél dollárt, mert 16,43Ft-ot fog esni"... De azért mégiscsak kíváncsi vagyok azoknak a véleményére, akik benne vannak a pénzügyi világban és esetleg olvastak pár hírt mostanában, vagy tőzsdéznek.

Lesz-e mostanában valami olyan esemény, ami nagyobb mértékben csökkentheti az USA dollár mostani árfolyamát? (kb. 280Ft)



2015. jún. 15. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy magad is írtad erre senkinek semmi ötlete nem lehet, aki nem jövőbe látó.


Egyébként miért kérdéses? Ha venni akasz USD-t akkor számold ki, hogy mondjuk 5 forint elmozdulás 1000USD-n jelent 5000HUF különbözetet tehát a mostani árfolyamhoz képest 275-285 ezer között fogod valahol megkapni az 1000-est. Ez azért nem olyan veszett különbség, ami miatt megéri árgus szemekkel 3 héten át sasolni, hogy vajon fel vagy le mozdul e 1-2 forintot...

2015. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy hónapok óta verik a tamtamot az elemzők, hogy lassan megindulhat a monetáris szigorítás az USA-ban, hogy gyengélkedik az € az elhúzódó európai gazdasági problémák miatt, szóval inkább az emelkedés tűnik valószínűnek.
2015. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is az emelkedésre szavazok, de nem ilyen egyértelmű, mert általában jön egy rossz adat majd egy jó, nincs egyértelmű irány. Ezért nem tudni a FED mikor fog elkezdeni kamatot emelni, amúgy meg könnyen lehet hogy az első kamatemelés már be is van árazva. Én 270-nél (271-nél nem vettem) vennék és nem most, de ez tényleg kiszámíthatatlan.
2015. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!