Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2 hónapja megszüntették az...

2 hónapja megszüntették az Aktív korúak ellátását, mivel nem tudtam a 30 nap munkát igazolni. Mikortól tudom újra igényelni az ellátását?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan szervezethez mentem, akik nem voltak regisztrálva a civil infón, így nem tudták elfogadni a ledolgozott napjaimat. A regisztrációjuk óta újra megvan a 30 napom is.
2015. jún. 17. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

Inkább dolgozz, minthogy az adómból élősködsz.


Köszi!

2015. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ilyen paraszt hozzászólást szeretnék, hanem aki érintett a dologban vagy tudja. Amúgy dolgoznék én, ha felvennének valahova, mint ahogy 17 évet már sikerült is. De sajnos még diplomásan se kellek sehova.. Inkább annak örülj, hogy te nem vagy ilyen helyzetben..
2015. jún. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!