Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nálunk miért nem lehet megélni...

Nálunk miért nem lehet megélni munkából? Megkapja a melós a 70 ezer hufot, amiből ugrik a fele még egy szobára is vidéken, a fővárosban meg még több, de akkor miből éljen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amibol akar.
2015. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Hogy jutottál odáig, hogy csak minimálbéres vagy az alatti melókra vagy jó?
2015. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Remélem, ez retorikus kérdés csak.

Mivel erre itt senki sem fogja tudni a választ.

A politikusokat kérdezd.

2015. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kibuktam egyetemről, 4-5 éven át alkoholista voltam, nemrégen pedig volt egy embóliám. Teljesen leépültem. Fizikailag is meg szellemileg is.
2015. jún. 19. 17:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Én melósként nem 70e-et kapok hanem 160e-et nettóba (sima targoncás vagyok) ja és nem is dolgozom agyonra magam, napi 8 óra, évente 1x van túlóra az is nagy leltárnál szeptember környékén.
2015. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megélek a munkámból. Olyan 400 nettó megvan egy hónapban, plusz mindig csurran cseppen hozzá innen-onnan még pénz. Én sem dolgozom halálra magam.
2015. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Én melósként nem 70e-et kapok hanem 160e-et nettóba (sima targoncás vagyok) "


jó helyed lehet, de a melósok nagy része 70 rongy körül keres.

2015. jún. 19. 17:29
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 igen mert a java részük leragad ott, hogy felvettél, letudja a munkát, lesz@rja a céget meg a dolgozóit és meló végeztével hazamegy!


Ad2, a sz@r munkahelyet nem hagyják ott.

2015. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy itt sajnáltatod magad, meg szidod a rendszert minden áldott nap!Én is ilyen keveset kerestem. Tudod mit csináltam ? Elmentem egyetemre és a fizum 2,5-szeresére nőt! Nem panaszkodni kell hanem tenni azért hogy jobb legyen! A párom klimaszerelő 220 a nettója és még érettségije sincs, csak a szakmája és folyamatosan képbe van az újításokkal. Te tehetsz róla ha nem rendelkezel olyan tudással ami a munkaerőpiacon szart sem ér. Inkább siránkozol ahelyett hogy tanulnál...
2015. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csodálkoznak a kapitalisták hogy a melós beleveri a f***át a munkájába ilyen bérekkel.
2015. jún. 19. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!