Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem valamit a Media...

Rendeltem valamit a Media Markt-ból és azt írja nincs raktáron és, hogy majd kiküldik ha lesz. Írtam nekik, hogy szeretném vissza vonni a rendelést. Vissza fogják vonni vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Várj, konzultálok az üveggömbömmel...
2015. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az áru megérkezésétől maximum 8 napig elállhatsz a vásárlsától (vagyis inkább visszavonhatod a vásárlást). Mivel még raktáron sincs, így kutya kötelességük.
2015. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem fizetted ki, akkor ne is fizesd. Ha már igen, az gáz.
2015. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, vissza lehet mondani a rendelést, bár nem igazán értem, miért rendelsz meg olyan dolgot, ami nincs raktáron, és várható szállítási ideje sincs. Ugyanis ezek az adatok még vásárlás előtt rendelkezésre állnak.
2015. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de nem az volt oda írva, hogy "nincs raktáron" hanem hogy "Egyedi szállítási határidő". Fogalmam sem volt róla mi az mire végül megtaláltam de akkor már le adtam a rendelést. De nincs baj még az nap törölték. :)
2015. jún. 22. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!