Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alapfokú némettel Ausztriába?...

Alapfokú némettel Ausztriába? Többi lent

Figyelt kérdés
sziasztok 26 éves vagyok, fél éve munkanélküli. Eddig ügyintéző voltam, ahová kellett a felsőfokú angol nyelvtudásom. Diploma nem kellett, bár nekem van egy BGF-es diplomám. Három hónapja kezdtem el tanulni a német nyelvet, egy erős alapfok szerintem már megvan. Igaz, tanárhoz anyagi okok miatt nem tudtam menni. De már itt sem maradhatok tovább, nem csak magamról kell gondoskodnom. Mit gondoltok, ezzel neki lehet vágni Ausztirának? A hirdetéseket nagyjából megértem...

2015. jún. 22. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp Ausztria kellene, Anglia nem jó.
2015. jún. 22. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Takarítani biztos jó leszel.
2015. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nem baj, egyenlőre az is megfelel. Úgy is háromszor annyit kapok azért mint itthon az eddigi munkámért + kaja és szállás is van. Egyébként a férjemmel mennék ki, ő jobban tud németül, igaz, neki most van munkája, de az a fizu nagyon kevés a kintihez képest.
2015. jún. 22. 20:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár félig ukrán vagyok, így anyanyelvi szinten tudom a nyelvet, és oroszul is egész jól tudok,de nem hiszem, hogy kint azzal sokra mennék :D
2015. jún. 22. 20:49
 5/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
Ha ambiciózus vagy akkor menj. Jó hozzáállás, hogy nem óckodsz a kétkezi munkától sem, és az erős alapfok 3 hónap alatt azt mutatja eltökélt vagy. Ha szállás meglesz akkor simán sikerül, ráadásul nem egyedül mész. Persze próbálj a végzettségedhez megfelelőt találni, de ha nem megy 2 héten belül akkor add be másra is az önéletrajzodat. Még ami kell: minél hamarabb feljavítani a nyelvtudásodat min. egy középszintre. Én B1-el mentem ki (nem nyelvvizsgával de felmértem a tudásomat online teszten), és mekiben kezdtem. Kb. ezer EUR-t kaptam havonta, és persze annyit spóroltam amennyit csak tudtam. Azóta kiléptem és most német tanfolyamra járok, hogy még jobb legyek(most nyelvvizsgáztam középszinten)... Én is azért mentem ki mert nem volt munkám 1 évig és nem mehetett tovább.
2015. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!