Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthon ücsörgő munkanélküliek!...

Otthon ücsörgő munkanélküliek! Mi a szakmátok és mennyiért mennétek el dolgozni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Üzemmérnök vagyok. Lássuk csak hogy mennyiért dolgoznák. Először is a szüleimet kárpótolja a magyar állam a kommunizmus bűnei miatt. Tehát azért hogy egy életen át kemény munkájukkal évi 365 napon át fenntartották a TSZ-t éhbérért. Továbbá engem is kárpótoljanak amiért az általános iskolában hátrányos megkülönböztetést kaptam csak azért mert a szüleim nem párttagok voltak hanem hasznos fizikai dolgozók. Ha mindez megvan akkor leülhetek tárgyalni egy munkaadóval, aki privatizátor vagy más szélhámos nem lehet, csak aki több hasznot tett az országnak mint én a szüleimmel. Ha ilyen munkaadó nincs, akkor meg ők dolgozzanak nekem. Sajnálom, a becsület az becsület. Aki ezt nem veszi tudomásul az nem dolgoztatni akar embereket hanem hülyének nézni, kizsákmányolni.
2015. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
OKJ-s burger forgató vagyok, és nem mennék el csak Svájcba mert ott legalább nem "extraprofittal" termelnek.
2015. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Hivatásos GyakoriKérdések.hu provokátor vagyok. Már egy ideje figyelemmel kísérlek Séf fiú, látok benned potenciált.
2015. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok munkanélküli, de most pár hétig itthon lehetek és semmi kedvem visszamenni dolgozni. Felháborít, hogy a fizetésem felét elviszik az adók és a járulékok, amiből az ingyenélőket tartják el.
2015. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!