Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék autót venni Németors...

Vazz kérdése:

Szeretnék autót venni Németországban és haza vinni! Az autó használt kereskedésben van, nincs rajt műszaki! Milyen ideiglenes rendszámmal tudom hazavinni lábon? Előtte idekint lekel- e műszakiztatnom?

Figyelt kérdés
A rendszám miatt az osztrák és magyar rendőrség megbüntethet? Olvasgattam ez ügyben de nem egészen világos hogy mi az ilyen autó vásárlásnak a pontos folyamata! Mennyibe kerül a rendszám idekint? Biztosítás kell-e rá kötnöm? Melyik hivataban tudom ezeket elintézni?
2015. jún. 25. 09:31
 1/2 anonim válasza:
Műszaki nélkül,biztosítás nélkül ne akarjál már közúti forgalomba részt venni.Sem német,sem magyar hatóság nem ad neked ki semmilyen papírt műszaki nélküli autóra,kint levizsgáztatod,az itthoni forgalomba helyezéshez le kell megint,nagy ötlet.Szerezz egy trélert
2015. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az EUs műszakit lehet honosítani.
2015. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!