Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénztárgépbe rossz összeget...

Pénztárgépbe rossz összeget ütöttem be sos?

Figyelt kérdés

Ki szerettem volna ütni a "pénz ki" gombbal 2000 Ftot a posta miatt! de jött valaki és nem nyomta rá a KP fizetet és mikor vásárolt 500Ft os terméket rápittyentettem és reflex szerüen KP fizetre és kijött 1.000.000 Ft :'(

Hivtam a programozokat akik üzemeltetik a pénztárgépet! Ugye ki tudják szedni és nem kell kifizetnem 1 millió forintot!

valaki mondja meg mi fog történni mert totál ki vagyok!!!!


2015. jún. 26. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell kifizetned, majd kistornozzák, nyugi. egy lebaxást tuti kapsz azért.
2015. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kapok rendesen, de ilyen még soha sem fordult elő! Nagyon remélem hogy ki tudják szedni. Ha volt gond hogy pl rossz a pénztárgép vagy bármi mindig a fönökömnek szoltam előszőr és ő egyből leüvöltött hogy ne őt hivjam ő nem tud mit tenni hanem a szakértőket. Most még nem szóltam neki mert kikészülne, majd ha megcsinálták akkor felhivom hogy el*asztam de kijavitották. Akkor talán a munkám is megmarad. remélem hamar hivnak mert a gyomrom egy kupacban van. Pont velem... :(
2015. jún. 26. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Na megoldódott?
2015. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ARMACASH válasza:

Attól függ milyen rendszerről van szó, jellemzően a nagykasszáknál (pc-s rendszerek) minden további nélkül megoldható, zárás előtt (napi forgalmi jelentés). Utólag is megoldható: de vagy trükközéssel (áruvisszavétel pl.) vagy egyszerűen fogni egy napi bevételek módosítója tömböt, jegyzőkönyvezni, könyvelő meg majd helyesen könyveli! (nem képez adóalapot). Ezért mondjuk nehéz lenne valakit kirúgni, mert hibázni lehet, amíg nem naponta ötször fordul elő, addig ez konkrétan egy véletlen hiba.

Ha megírod, hogy milyen gépről van szó, többet tudok segíteni: ha nem ismered fel, akkor nézz körül a neten, azonosítsd be, ha tudok segítek

2015. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!