Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vámkezelés keretében a magyar...

Vámkezelés keretében a magyar posta árutovábbítja a csomagom. Ez pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
A posta kezdeményezte a külföldről érkező csomagom vámkezelését. Napokig leveleztünk az ügyben, ugyanis egy olyan word dokumentumot küldtek, ami nehezen kitölthető (módosítható). Erre ma valami postai csoportvezető azt írta nekem emailben, hogy aláírás hiányában nem tudják vámkezelni a küldeményem és hogy az árutovábbításra kerül. Felháborítónak tartom a dolgot, mert amennyire csak lehetett, kitöltöttem a dolgot és alá írtam is azt. El is olvastam, mi ez az árutovábbítás, de valaki írjon már tapasztalatokat, hogy pontosan mire számíthatok. Ez valami megrovást jelent?

2015. jún. 26. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

1., Nem a posta kezdeményezte a vámkezelést, hanem a NAV. A NAV-nak vannak implant emberei a posta nemzetközi kicserélő üzemében

2., Nem igazán értem, hogy mi volt a gondod a nyomtatvánnyal. Számtalanszor kitöltöttem már, semmi gond nincs vele

3., Két verzió van:

a., Egy vámraktárba vitték. Ez esetben extra raktározási költséget fognak neked felszámolni

b., Visszaküldték kínába

2015. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!