Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor a Pannon work-nél...

Most akkor a Pannon work-nél engem b*szatnak?

Figyelt kérdés

Mert nagyon úgy tűnik hogy le sem szarnak.

Én tisztességesen szeretnék diákmunkát vállalni, meg van minden, adó, taj, diák, iskolalátogatási.

És már háromszor beszéltem szerintem ugyan azzal a lánnyal, de komolyan mindig csak "jól van akkor a héten majd hívunk LEHET".

Most akkor mi van?

Amúgy engem már Május 11én hívtak, hogy majd valamikor jön, hív, és beírat.

Aztán telnek az idők, megint b*sznak rám, olyan június 15 fele felhívtam hogy miért nem jelentkeztek? Megint elkérték az adatokat, és megint majd "oké hívunk".

Aztán most már június 29 van és én azt mondtam hogy júluis 1-től szeretnék dolgozni(gondolom le szarják) és ma hívtam fel azt a lányt, de megint mondta hogy majd a héten, de nekem július 1-tél kéne dolgoznom b+.

Erre is csak: "ahaaa..ahaaa.. hát jó majd hívunk".

Ha olvasod Pannon work, akkor b*zdmeg.



2015. jún. 29. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress másik céget.
2015. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!