Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a sok pénzkeresés legkönnye...

Mi a sok pénzkeresés legkönnyebb módja ami törvényszerű?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy legolcsóbb vidéki ingatlant venni, ehhez pénz kell. Keményen dolgozom de túl lassan gyűlik ezért valami jobb fizető tevékenység után néznék. Mi lehet a megoldása eme cél elérésének?

Esetleg hitel?

Szívesen veszek minden javaslatot.

Max 1m ft alatt gondolkodom.



2015. júl. 2. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Beházasodsz egy gazdag családba, mondjuk Orbánékéba.


Elmész politikusnak.

2015. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem igazán kivitelezhető több okból sem.

De már tudom hogy a következő kérdésem politikai jellegű lesz, mert nem tudok semmit erről a Magyar politikáról.


Esetleg valami más ötlet?

Nézegetem azért a hitelajánlatokat csak nincs jogosultságom szerintem.


Milyen szakmát tanuljak ki ami jól keres?

Politika kizárva.

Mit találjak föl amire szüksége van a világnak?

Örülnék egy kis rávezetésnek.

2015. júl. 2. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

- Megnyered az ötöslottót

- Feltalász valami szuper-hiper holmit, és szabadalmaztatod, pl. antianyag sugár, neutrínós hűmicsodaizé védőpajzs, teleportáció, miniatürizálás, rák elleni tabletta stb.


Ezen kívül leginkább csak a törvénytelenek maradnak (néphülyítő demagóg politikussá válás, MLM-átverés, lopás, csalás, rablás)

2015. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így működne, hogy elvégez az ember X szakmát és azután 100% hogy munkája is lesz + még jól is keres, akkor szerinted mégis ki a fene közmunkázna?


Több 1000 diplomást sz@rnak ki az egyetemek/főiskolák magukból évente, a többségük megy a darálóba, 1%uk nagyon sikeres lesz, a többi meg azt hiszi magáról hogy sikeres, csak azért mert 350-600e-et keres havonta. Közben meg ugyanolyan robotok mint bárki más, minden reggel felkelnek bemennek a melóba, hallgatják a főnökük fa***ságait, kollégák kö***gségeit, stb. Közben meg az elvégzett munkájukhoz képest alul vannak fizetve, mert ki kell termelni a saját bérüket + a munkáltató költségét + a munkáltató nyereségét is!

2015. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Politikai háttér, csomó kamu pályázat offshort cégnél. Keress valakit aki be visz a tutiba. Nem lehet törvényesen sok pénzt keresni de okosan törvénytelenül igen. Minden nagy cégben, sikeres vállalkozásban van törvénytelenség, trükközni kell hogy legyenek milliók amivel fen tartod. A leg első pár milliót nehéz megszerezni és okosan befektetni.
2015. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3

Rák elleni gyógyszer már van én is a minap készítettem a haveromnak egy adaggal aminek be kell válnia.

#4

Elég sokáig közmunkás voltam és épp ma hívtak be de van már munkahelyem csak még írják a bejelentést

#5

mi az a:"offshort cég"?

Azt mondod fektessek be valamibe?

Már csak az a kérdés miből nincs túlkínálat?


____________

Most még tanácstalanabb vagyok mint eddig.

Az a baj hogy a szegényektől nem lehet lopni mert nincs mit elvinni. Bár ezt a jelenlegi kormány bebizonyította hogy még a semmiből is lehet lopni.

2015. júl. 3. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

"Rák elleni gyógyszer már van én is a minap készítettem a haveromnak egy adaggal aminek be kell válnia."


Ha ezt komolyan gondoltad, akkor kérlek írd le, hogy mit is értesz ez alatt. Ha tényleg működik, akkor bármelyik lakóingatlant megveszem neked Magyarországon...

2015. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!